Usługi

Prowadzenie własnego biznesu to nie tylko konieczność płacenia różnych danin publicznych, lecz także wiążące się z tym czynności administracyjne, w postaci wypełniania szeregu dokumentów. Zaufaj specjalistom z biura ABC GO, które świadczy profesjonalne usługi księgowe. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który w przeszłości współpracował z przedsiębiorstwami różnych rozmiarów i z różnych gałęzi gospodarki.

W ramach świadczonych przez nas usług rachunkowych kompleksowo zajmiemy się całą dokumentacją, związaną z podatkami i finansami Państwa przedsiębiorstwa. Wypełniamy deklaracje i zeznania podatkowe, składając je do urzędów skarbowych zgodnie z terminem. Ponadto wprowadzamy do systemu wszystkie Państwa faktury VAT, a także uzupełniamy księgę przychodów i rozchodów.

Uzupełnieniem usług rachunkowych świadczonych przez biuro ABC GO, są między innymi zarządzanie finansami, planowanie i raportowanie finansowe, a także zarządzanie dokumentacją kadrowo-płacową. Nasi specjaliści posiadają także wiedzę na temat wykonywania profesjonalnych audytów finansowych i podatkowych.

Zapraszamy Państwa na spotkanie do jednego z naszych biur we Wrocławiu, Gdańsku lub Warszawie, w trakcie którego omówimy szczegóły współpracy.

 

Przyjazne finanse

 

W prowadzeniu własnego biznesu bardzo ważne jest aby zachować równowagę budżetową i rozsądnie planować wszelkiego rodzaju wydatki. Współpraca z biurem rachunkowym ABC GO, to gwarancja, że finanse Państwa firmy będą stabilne, a ponadto będziecie regularnie i terminowo wypełniać wszystkie zobowiązania względem Państwa.

 

Zewnętrzne usługi – Outsourcing

 

Dla zbilansowania kosztów prowadzonej działalności, wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usług outsourcingowych. Często jest to dużo tańsze rozwiązanie niż utrzymywanie własnych pracowników. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura księgowego ABC GO, oferującego outsourcing rachunkowy, podatkowy i administracyjny.

 

Outsourcing usług księgowych

 

Chciałbyś się skupić na rozwoju własnego biznesu, jednak nieustannie odrywa Cię od tego konieczność uzupełniania dokumentacji podatkowej, kadrowej i finansowej? Jeśli tak to zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym ABC GO. Świadczymy outsourcing usług księgowych dla małych, średnich i dużych firm

 

Outsourcing usług dotyczących kadr i płac

 

Zatrudnianie nowych pracowników to naturalny proces rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Nie należy jednak zapominać o obowiązkach administracyjnych, które się z tym wiążą. Biuro rachunkowe ABC GO świadczy profesjonalny outsourcing usług dotyczących kadr i płac, w ramach którego zajmiemy się całą dokumentacją Państwa firmy.

 

Outsourcing realizacji płatności bankowych

 

Możliwość rozliczania się z klientami i kontrahentami przy pomocy przelewów bankowych, stanowi obecnie najczęściej wybieraną przez przedsiębiorców formę płatności. Ręczne wprowadzanie przelewów za faktury czy inne zlecenia jest bardzo czasochłonne. Dlatego zapraszamy do współpracy z biurem księgowym ABC GO w zakresie outsourcingu realizacji płatności bankowych.

 

Outsourcing zarządzania finansami

 

Decyzje biznesowe o inwestycji, pozyskaniu dodatkowego kapitału, czy też poszerzenia zakresu działalności, muszą być poprzedzone rzetelną i wieloaspektową analizą. Outsourcing zarządzania finansami to dodatkowa usługa biura rachunkowego ABC GO, w ramach której pomagamy w zarządzaniu ryzykiem kursowym, długiem czy w planowaniu inwestycji.

 

Outsourcing planowania i raportowania finansowego

 

Metodologia sporządzania raportów finansowych opiera się przede wszystkim na lokalnych uwarunkowaniach prawnych. W ramach współpracy z naszymi klientami, biuro księgowe ABC GO świadczy outsourcing planowania i raportowania finansowego. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu szeregu kwestii związanych ze sprawozdawczością.

 

Outsourcing usług doradcy podatkowego

 

Optymalizacja obciążeń fiskalnych, które Państwo ponoszą jako przedsiębiorcy, z pewnością przyczyni się do zbilansowania waszych finansów. Biuro rachunkowe ABC GO proponuje outsourcing usług doradcy podatkowego, w ramach których pomożemy wam w optymalnym rozliczaniu podatku akcyzowego, dochodowego, a także w tworzeniu dokumentacji cen transferowych.

 

Outsourcing usług administracyjnych

 

Jeżeli Państwa firma z różnych przyczyn nie posiada stałej siedziby, to outsourcing usług administracyjnych jest skierowany właśnie do was. W ramach stałej współpracy z biurem księgowym ABC GO zajmiemy się między innymi odbieraniem i wysyłaniem firmowej korespondencji, czy też telefoniczną i mailową obsługą Państwa klientów.

 

Outsourcing usług audytu i kontroli

 

Biuro rachunkowe ABC GO współpracuje z biegłymi rewidentami, dlatego też możemy zaproponować Państwu outsourcing usług audytu i kontroli. Nasz specjalista sprawdzi czy Państwa dotychczasowe sprawozdania finansowe były sporządzane zgodnie z przepisami i międzynarodowymi standardami. Zwiększy to Państwa wiarygodność w oczach klientów, kontrahentów i urzędów.

 

Outsourcing usług prawnych

 

Prowadzenie działalności gospodarczej jest obwarowane szeregiem regulacji i przepisów. Biuro księgowe ABC GO oferuje Państwu outsourcing usług prawnych. Współpracujemy z adwokatami i radcami, specjalizującymi się w prawie gospodarczym, którzy pomogą Państwu w rozwiązaniu wielu problematycznych spraw.